Image

Myśliwska 97

Doskonale zlokalizowane i przestronne domy, o ponadczasowej architekturze. Kameralny koncept, na który składają się z dwa domy, każdy o powierzchni ponad 260 metrów kwadratowych.

Powierzchnia

198,32 m²

Cena

Zapytaj o cenę

Odbiór

I kwartał 2022

Lokalizacja

Inwestycja została zlokalizowana w Gdańsku, w dzielnica Piecki-Migowo, przy ulicy Myśliwskiej 97, vis-a-vis osiedla Nad Wodą. Lokalizacja inwestycji zapewnia wygodny dojazd do centrum Gdańska oraz w kierunku Trójmiejskiej obwodnicy. W bardzo bliskiej odległości znajdują się Trójmiejski Park Krajobrazowy, przystanek kolei metropolitalnej oraz liczne punkty handlowo-usługowe.

Galeria zdjęć

Opis inwestycji

To nasza druga realizacja w tym rejonie. Dwa domy, każdy o powierzchni 197,32 m², zrealizowane w standardzie premium, zostaną oddane w pierwszym kwartale 2022 roku. 

Projekt domów, oparty o klasyczną bryłę został wzbogacony nowoczesnymi, minimalistycznymi akcentami zdobiącymi fasadę – płyty elewacyjny oraz szklane osłony. Domy posiadając komfortowe tarasy z wyjściem na ogród od strony zachodniej. 

Rejon jest doskonale skomunikowany z centrum miasta oraz trójmiejską obwodnicą. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się liczne punkty handlowo-usługowe.

 

  • Garaż 2-stanowiskowy

  • Inwestycja posiada duże przeszklenia, dzięki którym do wnętrza budynku dociera dużo naturalnego światła

  • Podwyższony sufit na parterze do wysokości 2,77m, po to by zwiększyć komfort przebywania w centralnym miejscu domu

  • Ogrodzenie frontowe aluminiowe z bramą przesuwną, furtką wejściową oraz oddzielną furtką na śmietnik. Ogrodzenie boczne z przesłonami, aby zapewnić intymność i bezpieczeństwo

  • Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem, aby zapewnić stały dopływ świeżego powietrza i zmniejszyć koszty ogrzewania

  • Przygotowana instalacja pod fotowoltaikę, monitoring oraz alarm

Sklep spożywczy

0,5 km

Ośrodek zdrowia

0,4 km

Szkoła dla dzieci

0,5 km

Przystanek autobusowy

0,4 km

Na plażę

9,7 km